Polityka prywatności
images/flags/pl_flag.jpg&w=20  images/flags/en_flag.jpg&w=20 
Legendarny musical „Jesus Christ Superstar” na otwarcie IX edycji Festiwalu.

W czwartek, 19 lipca 2018 r. o godz. 19.00 w sali kocertowej CKK „Jordanki” Teatr Muzyczny „Rampa” pokaże legendarny musical „Jesus Christ Superstar”.


"Jesus Christ Superstar" to ekscytujący musical, który u progu lat 70. XX wieku stał się jednym z największych osiągnięć w historii światowego teatru muzycznego.
Jego twórcy - Andrew Lloyd Webber i Tim Rice - zaproponowali rewolucyjną wersję Ewangelii zaadresowaną do pokolenia Dzieci Kwiatów.
Stworzyli niezwykłą rockową opowieść, w której postać Chrystusa została wykreowana na pierwszego w dziejach idola.
W 1973 r. musical zekranizował amerykański reżyser Norman Jewison.

Fabuła spektaklu osnuta wokół ostatniego tygodnia z życia Jezusa przedstawiona jest w inscenizacji Teatru „Rampa” w sposób niezwykle wciągający i poruszający, a przy tym nowoczesny i oryginalny.
Twórcy inscenizacji – Jakub Wocial (kreujący w spektaklu rolę Jezusa) oraz choreograf i tancerz Santiago Bello porywają publiczność niezwykłą energią świeżości i pomysłowości scenicznej.
Stworzyli widowisko, które dotknie każdego, wprowadzając widza w świat silnych emocji i bardzo osobistych wrażeń.


Siłą inscenizacji są genialne interpretacje wokalne, piękna muzyka na żywo, świetnie dobrane do postaci kostiumy, urzekająca choreografia i wyjątkowa atmosfera.


Bilety w cenie 80 zł na sektory I,II i III oraz za 60 zł na sektory IV, V, VI - są dostępne w serwisie Bilety24.pl oraz w kasie CKK Jordanki (al. Solidarności 1-3).

Copyright 2010–2019 Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej | Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Oprawa graficzna strony: Dagmara Pochyła oraz Monika Bojarska · www.myspace.com/dagmirion
Created by Digital Sky